Sönmezler Gıda Olarak

Misyonumuz

Beypiliç ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, çevreye gösterdiğimiz duyarlılık, enerji tüketimindeki tasarruf bilincimiz, onaylanmış Helal üretim ve İyi Tarım Uygulamaları ile üretici ve tüketici arasında kurulan güven bağı ve çalışanlarımızın güvende hissettiği koşullar; güvenilir bir dünya markası olmak için çıktığımız bu yolculuktaki çabalarımızın kanıtıdır.

Siz Değerli Tüketicilerimize, en sağlıklı, en kaliteli, en doğal ve en taze ürünleri, yenilikçi çözümler aracılığı ile ulaştırma hedefimizi, kurulduğumuz ilk gündeki heyecanımızla sürdürüyoruz.

Bu bilinçle, dünyadaki tüm güncel gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve en son teknolojilerin kullanıldığı yatırımlarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz.

Deneyimimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla müşterilerimizden gelen her türlü geri bildirimi fırsat olarak algılayarak, yasal mevzuat ve düzenlemelere uygun hareket ederek “Müşteri Memnuniyeti”ne dönüştürmek üzere kullanmaktayız.

Sönmezler Gıda Olarak

Vizyonumuz

Kaliteli ve güvenilir ürünleri sizlere ulaştırma sloganıyla çıktığımız bu yolculukta öncelikle insan sağlığı ve iş güvenliği ile tüm iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenebilir olması inancı ile hareket etmekteyiz.

Ürün güvenliği ve kalite kültürünü tüm çalışanlar arasında yaymak ve sürekli olarak iyileştirmek ve geliştirmek çalışmalarımızın ve taahhüdümüzün bir parçasıdır. Kültür kavramı, oryantasyon eğitimlerinde başlayıp, sürekli gelişmeye açık yönümüzdür.