Sönmezler Gıda olarak

Gıda Güvenliğine Dikkat Ediyoruz.

Günümüzde gıda güvenilirliği, özellikle yeni jenerasyon açısından çok önemli bir noktada bulunduğundan, sürdürülebilir bir beslenme oluşturmak, ticaretteki sağduyu da kaybetmemek ve toplumun gelişimine katkı sağlamak en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır

Kalite kontrolleri yapılan ürünlerimiz, nem ve ısı kontrolleri yapılan soğuk odamızda ilk giren -ilk çıkar kuralına göre depolanır. Ürün işleme, paketleme ve dağıtım aşamaları sürekli denetime tabi olup, saatlik/günlük kayıtlarını tutmaktayız.

Üretimden Tüketiciye Kadar Her Şey - Kontrolümüz Altında

Piliç etlerimizin tüketicilere sağlıklı olarak ulaşması bizim için önemlidir. Özel olarak ambalajlanmış ürünlerimiz soğuk zincir bozulmadan, frigorifik araçlarımızla, en uygun koşullarda satış noktalarına ulaştırılır.

Sönmezler Gıda olarak

Sağlık ve Hijyen - Kontrol Altında

Piliç etlerimiz steril ortamlarda, veteriner hekimlerimiz ve gıda mühendislerimiz kontrolünde, son derece sağlıklı ve hijyenik olarak muhafaza edilir ve sizlere ulaştırılır. "Kendi yemediğimizi tüketicilerimize yedirmeyiz" çalışanlarımızın temel sloganıdır. Firmamız üretim zincirinde gıda güvenliğinin garanti altında olduğunu kanıtlayan ve uluslararası akreditasyon özelliğine sahip HACCP kalite belgesini alarak sektöründe bir ilke imza atmıştır.

Sağlık ve Hijyen Kontrolümüz Altında

Sağlık ve hijyen disipliniyle denetlediğimiz, muhafaza ettiğimiz taze ürünleri sizlere sorunsuzca ulaştırabilmek en öncelikli hedefimizdir.

Sönmezler Gıda olarak

Çalışanlarımıza Değer Veriyoruz.

Yıllardan beri çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimler ile amaçladığımız, çalışanın birikimini belli bir seviyeye getirerek seçilmiş bazı konularda hız kazanmalarını sağlamaktır.