Beypiliç, Mersin-Adana-Osmaniye Bölge Bayisi

Sönmezler Gıda

Geniş Dağıtım Ağımız, Güçlü Kadromuzla Özmal Araçlarımızla 7 Milyon Nüfusa Taze Ürün Satış ve Dağıtımını Yapmaktayız.

“Sönmezler İthalat İhracat Gıda Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’miz 21.07.1999 tarihinde Cizre/Şırnak merkezli kurulmuştur.

Bu şirket, kümes hayvanları ve av hayvanları etlerinin ihracatını, Yurt içi Satışını ve Uluslararası lojistik yapmaktadır.

İlk senelerinde Koch Foods, Tysons, Pilgrim's, Ajc markalı Amerika’n tavuk üreticilerinin ürünlerini Irak’a Transit Ticaret olarak gönderen Firmamız, zamanla Türk Beyaz Et Üreticisi olan “Beypi Beypazarı Tarımsal Üretim Ve Pazarlama A.Ş” ile “BEYPİLİÇ” Markasıyla yaptığı anlaşmalarıyla Irak’ın büyük tavuk ihracatçılarından biri olmuştur.

Sönmezler Gıda

2020 yılı Türkiye'nin ilk 1000 İhracatçısı içerisinde

Yaptığımız yoğun ihracatlar ile 2020 Yılında Türkiye ihracatçılar Sıralamasında ilk 1000 Firma arasına girme Başarısı göstermiştir. Firmamız Halen Aktif olarak Yurt Dışına Tavuk ve Tavuk ürünlerinin ihracatını yapmaya devam etmektedir.

Sönmezler Gıda

Akdeniz Bölgesinin En Önemli Firmalarından Birisi Oldu

Yurt dışından Transit Ticaret olarak Satın olarak alınan ürünler Mersin limanında teslim alındığından, şirketimizin Mersin şubesi de açılmış olup gerçekleştirilen katma değerle birlikte bu şirket, Mersin Ticaret ve Sanayi Odasının da önemli üyelerinden biri olmuştur.

Şirketimiz Bunun Yanında “Beypi Beypazarı Tarımsal Üretim A.Ş” Firmasının MERSİN-ADANA-OSMANİYE BÖLGE Bayiliğinide Almış olup, Bu 3 il ve İlçelerindeki Yaklaşık 7 milyon Nüfusa Taze ürün Satış ve Dağıtımını Kendi Özmal soğutuculu araçlarıyla Düzenli Bir şekilde yapmaktadır. Hedefimiz Türkiye Genelinde Tavuk ve Tavuk ürünlerinin (Yumurta Dahil) üretiminide Yaparak Türkiye’nin Öncü Firmaları arasına Girmektir. Firmamız Aile şirketi olup 7 Ortaklıdır.

Çeşitli Kurumlardan Almış Olduğumuz

Başarı Ödüllerimiz

2020 İhracat Yıldızları

Başarı Ödülü

DAİB

Başarı Ödülü

Geniş Dağıtım Ağımız ve Güçlü Kadromuzun Yanı Sıra, En Son Teknoloji ile Donatılmış Özel Soğutuculu Özmal Araçlarımızla, 7 Milyon Nüfusa Taze Ürün Satış ve Dağıtımını Yapmaktayız.

25
Yıllık Tecrübe
50
Son Teknoloji Özmal Araç Sayımız
3
Bölge Bayiliği
250
Mutlu Çalışan
7
Milyon Nüfusa Taze Ürün Satış ve Dağıtımı

Beypiliç Tanıtım Videosu

Satışını ve Dağıtımını yaptığımız Beypiliç markalı ürünlerin üretici Beypi A.Ş.'nin tantıtım videosu.

Sönmezler Gıda Tanıtım Videosu

Firmamızı sizlere daha iyi anlatabilmek için hazırlamış olduğumuz tanıtım videomuz.